زهرا امیری هستم متولد 1374 (1995میلادی)در شهر بوشهر ،میتونم بگم که از بیست سالگی شروع به کار کردم و جزو جوان ترین زن های شهرمون بودم که کار میکنه.

به طور خلاصه بخوام بگم توی این چهار پنج سالی که به طور حرفه ای پیشه هنرمندی رو در پیش گرفتم بالای ده نمایشگاه خصوصی برگزار کردم بجز نمایشگاه های گروهی….

برگزاری چند ورکشاپ حرفه ای و هرروز خودم رو یک جور با هنر گره میزنم.

من با سبک و سنگین کردن  ها و خودشناسی و بحث های داغ سوشال مدیا بلاخره متوجه شدم کاری برای کل زندگیم خوبه که علاقه داشته باشم بهش و نه صرفا پول بیشتری دربیارم.هدف من از شروع این پیج درحقیقت این بود که بلاخره جدی یکی از هنر هایی که بیشتر از همه به اون علاقه دارم را دنبال کنم . طی سالها من انواع هنر هارو یاد گرفتم مثل چرم دوزی، نقاشی، بافتنی، نمد دوزی، ویترای، فلودارت و…میتونم بگم یاد گرفتن رزین واقعا عجیب به دلم نشست و بین هنر ها از نقاشی و رزین هست که خسته نمیشم، اوایل برای خودم کار میکردم اما دوست داشتم توی این زمینه بالاتر برم و بهتر بشم و واقعا بنظر من بدون تعامل با مردم امکان پذیر نبود.

بیشتر هدف جذب مخاطب که به هنر علاقه دارد و دوست داره از ویدیو ها و اموزش هام استفاده کنه نه صرفا خریدار محصولات من باشه ،البته کی از فروش محصولاتش خوشش نمیاد.

پی نوشت: دوست دارم به عنوان یک هنرمند زندگی کنم و از دنیا برم!